Wypożyczalnia całodobowa
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
ul. Szkotnik 37 33-100 Tarnów tel. 510 119 171

Wypożyczalnia

Ceny zawierają pełne ubepieczenie OC/AC/NW oraz nielimitowane kilometry. Cena za wynajem powyżej 16 dni ustalana indywidulanie z klientem.
Ceny zawierają podatek VAT 23%. Podana cena jest ceną jednostkową za jedną dobę wynajmu.
Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego; stanowi zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodekcu Cywilnego.
W cenie wynajmu samochodu fotelik dla dziecka GRATIS!!!
UWAGA! Wszystkie poniższe ceny wynajmu obowiązują na terenie Polski.

Samochody osobowe

Samochody dostawcze

Tarnów jest bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym, kulturalnym i gospodarczym w Polsce południowej. Ma sięgające czasów średniowiecza tradycje, ciekawe zabytki, ale też największe firmy pokładają w nim wielkie nadziej. Co rok odwiedza Tarnów wielu turystów i to z myślą nie tylko o mieszkańcach ale i odwiedzających nasza firma działa prężnie i rozwija się po to, by sprostać największym oczekiwaniom i ułatwić transport w mieście, ale i okolicy.

Carsprint z Tarnowa to działająca od prawie 20 lat wypożyczalnia samochodów Tarnów - osobowych i dostawczych. Oferta przygotowana przez nas, skierowana jest nie tylko do firm, ale także osób prywatnych. Posiadamy wysokiej klasy samochodowy osobowe, podstawimy je w wybrane miejsce na terenie samego Tarnowa ale i regionu. Z naszych usług mogą korzystać mieszkańcy, turyści którzy chętnie odwiedzają nasze miasto, będące doskonałym punktem wypadowym do dalszych wypraw. Po wcześniejszym uzgodnieniu podstawimy auto także w innych miastach województwa podkarpackiego i małopolskiego. Nasza oferta zapewnia możliwość wyboru i rezerwacji wybranego modelu, kaucja i opłata za wynajem zależy od tego, jaki pojazd Państwo wybierzecie. A jest w czym wybierać, bo wypożyczalnia samochodów Tarnów stale poszerza swoja ofertę, zapewniając komfort klienta także jeśli chodzi o segment aut luksusowych.

Klienci mogą u nas także zamówić usługę odbioru z lotniska w Krakowie czy Rzeszowie. Zawsze zdążamy na czas, a podróż przebiega w miłej atmosferze.

W razie wypadku czy stłuczki Carsprint pomaga w formalnościach związanych z wypożyczaniem samochodu z OC sprawcy.

Dla potrzebujących większej ładowności oferujemy również wynajem samochodów dostawczych Tarnów, na zasadach podobnych do wynajmu aut osobowych.

Ceny (obowiązują na terenie Polski) przedstawione na stronie zawierają poza opłatą za wynajem koszty ubezpieczenia OC/AC/NW/ASS i nielimitowaną liczbę kilometrów. Gratis dokładamy fotelik dla dziecka w razie potrzeby. Stawki za wynajem powyżej 16 dni ustalane są zawsze indywidualnie.

Należy podkreślić, że doświadczenie jakie stale nabywamy pozwala dostosować naszą ofertę do potrzeb nawet wymagających klientów. Nasza flota jest zadbana, samochody czyste i sprawne technicznie by podróżowało się komfortowo nawet w autach mniej luksusowych. Ceny przystępne, obsługa zaangażowana i zawsze jesteśmy chętni do pomocy.

Nowopowstające firmy zajmujące się wypożyczaniem aut kusza atrakcyjnymi warunkami, jednak zwykle gdzieś jest haczyk i ostatecznie cena za wynajem nie jest taka niska jak przedstawiono na stronie. U nas nie ma ukrytych kosztów, kaucja zwracana jest jeśli nie zostaną stwierdzone w obecności klienta i pracownika żadne usterki czy zarysowania, to co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem a klient jest dla nas najważniejszy.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta Carspint, kontaktu. Jesteśmy po to, by służyć i pomagać w tak ważnych kwestiach jak transport, także autami dostawczymi, nie tylko na okres krótki, ale w razie potrzeb i wynajem długoterminowy na rozsądnych warunkach i w dobrej cenie.